O nás

Kdo jsme?

Prague Innovation s.r.o. je mladá dynamická společnost, která na český podnikatelský trh vstoupila v polovině roku 2012. Svým klientům nabízí inovovaný pohled na problematiku realit, obchodu, poradenství, development, pojištovnictví a další související obory. Vynikáme nejen svojí komplexností, ale také lehkostí s jakou se dokážeme prosazovat. Velký důraz klademe na serióznost, která je pilířem námi poskytovaných služeb.

O co usilujeme?

Naším hlavním cílem je poskytnout vám řešení ušité na míru přesně podle vašich představ a požadavků, při zachování nejvyšší možné kvality služeb s důrazem na efektivní výsledek. Náš silný a stabilní tým kvalifikovaných profesionálů vám vždy poskytne komplexní řešení na klíč.

Kam směřujeme?

Naším cílem je vaše spokojenost, protože jedině díky spokojeným klientům můžeme růst. Chceme být vždy o krok před ostatními a plnit vaše sny, o kterých ještě nevíte, že se vám budou zdát.

…a jak toho chceme dosáhnout?

Moc dobře víme, že jádro úspěchu spočívá v týmové práci a proto i my spolupracujeme se silnými partnery a využíváme ty nejmodernější technologie. Díky tomu vám můžeme garantovat rychlé a profesionální služby, které povedou k naplnění vašich představ.

Jaké služby nabízíme?

Postaráme se o prodej či pronájem vaší nemovitosti, připravíme veškeré potřebné podklady a smlouvy, zajistíme financování nemovitosti, pojistíme vás i vaši nemovitost. V případě dobré obchodní příležitosti vám rádi poradíme, nebo vás prostě odměníme za tip.

Koupě v rámci insolvenčního řízení

V rámci  prodeje v insolvenčním řízení se staráme pouze o základní návrhy smluv.

Za pravdivost údajů v rámci insolvenčního řízení ručí insolveční správce, jakož to osoba uzavírající kupní smlouvu za dlužníka (prodavajícího). Vzhledem k tomu, že se jedná o prodej v insolvenčním řízení, upozorňujeme zájemce na veškerá specifika takovéhoto prodeje, vyplívající z insolvenčního zákona č. 182/2006 sb. – insolvenční zákon.

 

Právní ujednání

Prague innovation s.r.o. zaručuje všem návštěvníkům těchto stránek ochranu jejich osobních údajů. Na serveru nejsou shromažďovány žádné osobní údaje kromě těch, které návštěvníci sami dobrovolně poskytnou (například prostřednictvím formulářů apod.).

Prague innovation s.r.o. se zavazuje, že nashromážděné údaje neposkytne bezúplatně ani za úplatu třetí osobě.

Prague innovation s.r.o. neodpovídá za škody způsobené používáním dat a služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data a služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení.

Webové stránky tohoto serveru obsahují také odkazy na stránky jiných subjektů. Prague innovation s.r.o. nenese zodpovědnost za obsah nebo případnou nefunkčnost těchto stránek.

Všechny informace zpřístupňované prostřednictvím tohoto WWW serveru zůstávají majetkem společnosti Prague innovation s.r.o.

Prague innovation s.r.o.

Copyright

Tento webový server je autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popisy, audiovizuální materiály, obchodní podmínky ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele.Odpovědnost za informace
Provozovatel není zodpovědný za věcné a technické nepřesnosti či chyby. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny a úpravy bez předchozího upozornění. Všechny informace a vyobrazení na webových stránkách a jejích dalších podstránkách  jsou pouze orientační a mají informativní charakter. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici přímo u provozovatele stránek, na adrese uvedené v sekci Kontakty.